سعی ما این است که در خدمت شما باشیم . قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

رایانت در محدوده مرز های جمهوری اسلامی ایران قرار داشته. و سیاست کاری خود را بر اساس قوانین این مرز و بوم تنظیم نموده است . لذا از انجام کلیه خدمات و فروش های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذوریم . اماده ارائه کلیه خدمات کامپیوتری و اینترنتی در چهارچوب قوانین ایران عزیز هستیم .

 

 

 

گارانتی تست و تعویض

گارانتی تست و تعویض

در زمینه فروش و خدمات ، کلیه کالاهای فروشی سایت همراه با گارانتی شرکت تولید کننده و یا نماینده قانونی آنها، دارای ۷۲ ساعت مهلت تست و برگشت کالا از طرف فروشگاه رایانت بوده و در صورت خرابی یا عدم ضایت از محصول می توانید محصول را مرجوع نموده و طی ۲۴ ساعت پس از رسیدن کالا به دست شرکت هزینه پرداخت شده را دریافت نمائید . قوانین و مقررات سایت به ما این اجازه را میدهد .

 

 

سفارشات

سفارشات

در صورتی که نیاز به خدمات یا محصولی دارید که در سایت موجود نیست می توانید با استفاده از صفحه ارتباط با ما یا درخواست سفارش مطلب مورد نظر خود را بیان فرمائید . کارشناسان ما در صورت امکان برای انجام بعد از برآورد هزینه با شما تماس خواهند گرفت تا در صورت تمایل شما درخواستتان را در اسرع وقت انجام دهیم .

 

 

ارسال

ارسال سفارشات پستی در شنبه و سه شنبه هر هفته ارسال خواهند گردید. با توجه به نیاز و خواست شما برای بسته های کوچک با پست جمهوری اسلامی ایران و برای بسته های حجیم تر با باربری و یا ترمینال اتوبوسرانی ارسال می گردد. این مجموعه مطابق با قوانین و مقررات کشور عزیزمان فعالیت میکند .

بازدیدها: ۴۶۳