یافتن راهنمای هر چیزی – امروز براتون یه سایت خوب دیگه داریم . اگر هر مشکلی یا سوالی در زمینه … حالا هر چیزی اصلا فرقی نمیکنه . چه کامپیوتری چه بیماری ها چه بچه داری چه آشپزی یا هر چیز دیگه ای دارین پیشنهاد می کنم که یک سری به وب سایت ویکی چجوری (wiki How) بزنین .

یافتن راهنمای هر چیزی

یافتن راهنمای هر چیزی

این سایت مجموعه کاملی از ترفند ها و راه حل  ها است که می تونه مرجع کاملی برای راهنمایی شما باشه . کافیه موضوع مورد نظرتون رو توی این سایت جستجو کنین تا راه حلش براتون یافته و به رایگان در اختیارتون قرار بگیره .

شعار سایت اینه :

We’re trying to help everyone on the planet
learn how to do anything. Join us.

یعنی :

ما سعی می کنیم که در این سیاره به همه کمک کنیم.

یاد بگیرین که هر چیزی رو چطور انجام بدین . به ما ملحق بشین .

یافتن راهنمای هر چیزی

در این سایت دسته بندی متنوعی از مطالب وجود داره . درسی ، تعمیراتی ، وسایل نقلیه ، آشپزی ، نظافتی ، حیوانات دست آموز ، ورزش و نرمش ، روابط شخصی ، مسافرت و … چیز های دیگه ای که حتی به فکرتون هم نمی رسه . پس بد نیست خودتون سری به سایت  فوق العاده ویکی هاو بزنین و مطالب رو بررسی کنین . امیدوارم که به کارتون بیاد و بتونین ازش مطالب مفید و قابل استفاده در زندگی روزمره و یا حتی مطالب کاملا تخصصی  یاد بگیرین و استفاده کنین.

Save

Save

Save

Save

Save

بازدید: ۳۰

بخوانید   سایتی برای دریافت تریلر و فیلم تبلیغاتی بازی ها

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

STAO - سیستم تکمیل آموزش آنلاین نور ، برای آموزش سریعتر ، ارزانتر و بهتر

درباره محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم متولد 8 تیر 1363 در گنبد . لیسانس حسابداری و مدارک مختلف کامپیوتری از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم . بیش از 14 ساله که جسته و گریخته در سایت و آفلاین به مردم عزیزمون خدمات می رسونم و الان از حدود سال 93 با فاضلی رایانت در خدمت شما هستم .

ارسال دیدگاه