اگر می خواین اطلاعات کامل و کافی راجع به سخت افزار مورد نیاز بازی ها داشته باشین یه سری به این سایت بزنین…. سایتی برای مشخصات بازی ها

سایتی برای مشخصات بازی ها

سایتی برای مشخصات بازی ها

می تونید به رایگان در اون عضو هم بشید

gamesystemrequirements.com

توی این سایت شما می تونید هر جور اطلاعاتی راجع به سخت افزار مورد نیاز بازی ها حد اقل ها و بهترین گزینه ها پیدا کنین . حتی برای خیلی از بازی ها کاربران سایت نظرات خودشون رو و اینکه مثلا مشخصاتش می خورده ولی بازی ریپ داشته و از این دست اطلاعات رو می تونید پیدا کنید و اگر بازی باز تخصصی و حرفه ای هستید می تونید بهترین اطلاعات از این دست رو از این سایت بگیرین .

بهتره که اگر آدرس ایمیل دارین توی این سایت عضو بشین تا بتونین از اخبار و مشخصات بازی های جدید هم باخبر بشین و البته که با عضویتتون می تونید نظرات خودتون رو هم برای دیگران بذارید و اگر تجربه ای دارین که فکر میکنین ممکنه که به درد دیگران هم بخوره می تونید اون رو برای دیگران هم بیان کنید.

Save

Save

بازدیدها: ۷۸

بخوانید   وب سایت 118 کل کشور

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

STAO - سیستم تکمیل آموزش آنلاین نور ، برای آموزش سریعتر ، ارزانتر و بهتر

درباره محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم متولد 8 تیر 1363 در گنبد . لیسانس حسابداری و مدارک مختلف کامپیوتری از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم . بیش از 14 ساله که جسته و گریخته در سایت و آفلاین به مردم عزیزمون خدمات می رسونم و الان از حدود سال 93 با فاضلی رایانت در خدمت شما هستم .

ارسال دیدگاه