کسب درآمد از سایت پرداخت کلیکی

کسب ثروت به روش PTC

کسب ثروت به روش PTC

بالاخره بعد از کلی کنش کاش به این نتیجه رسیدم که راه های کسب درآمد اینترنتی بی انتهاست . مثلا یه نمونش رو می تونین توی این آدرس ببینین … ولی بجز این راه های زیاد دیگه ای هم هست . مثل این آدرس رو ببینین . ولی بجز اینها راه های دیگه ای هم هست . مثلا سایت های اصطلاحا PTC که من حدود ۵ ساله دارم تو این جور سایت ها دور می زنم . هیچ وقت هم در آمدم توی هر برداشت به بیش از ۴ یا ۵ دلار نرسیده . یه پیشنهاد براتون دارم  :  اگر می خواین که به درآمد های اینترنتی و یا به قول بابام بشین تو خونه و جلوی تلویزیون و پای چایی و پول دربیار برسین این سری از آموزش های ما رو دنبال کنین تا مثل ما علاف نشین .کسب درآمد از سایت پرداخت کلیکی

۱ – کسب درآمد از سایت های PTC یا پرداخت به ازای کلیک

خوب اول از همه اگر توانایی کسب زیر مجموعه رو ندارین کلا بی خیالش بشین . چون تقریبا هیچ کدوم از سایت های کسب درآمد بدون زیر مجموعه گیری پول درست و سرمونی بهتون نمیدن . البته بازم اگر خیلی مسر به استفاده از این سایت ها و حروم کردن زمان و حجم اینترنتیتون هستین ما این سه سایت رو پیشنهاد میکنیم . چون حد اقل از بین صد ها سایتی که ازشون استفاده می کردیم از این سایتها به طور معقولی تونستیم بدون زیر مجموعه گیری کسب درآمد های جزئی داشته باشیم .

بخوانید   قیمت روز طلا و دلار

سایت ایرانی آوا باکس
آوا باکس
خوبی این سایت اینه که می تونید زیر مجموعه رو از خود سایت بخرید . و هم می تونید روی تبلیغات کلیک کنید . اگر روی تمام ۶۰ تبلیغ روزانش کلیک کنید بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ تومان در آمد خواهید داشت . و.لی اگر بتونین حدود ۲۰ تا زیر مجموعه از سایت اجاره کنین ممکنه درآمدتون تا روزی ۱۰۰ تومن و بیشتر هم برسه .

سایت paidverts
PaidVerts
اگر واقعا نیاز به دلار برای کسب درآمد دارید این سایت فوق العادست . می تونید تا روزی ۵ دلار به راحتی ازش درآمد داشته باشین . البته اوایل روزی ۲۰ یا ۳۰ سنت بیشتر نیست . ولی برای افزایش درآمد راه های فوق العاده ای داره که در یک قسمت دیگه توضیح می دم براتون .

سایت donkeymails
DonkeyMails.com: No Minimum Payout
این سایت هم با اینکه پولی که میده خیلی کمه (در حد روزی ۲ سنت) ولی خیلی معتبره . و پرداختش هم فقط ۱ دلاره . فقط ایرادش اینه که یکم نامرده . مثلا وقتی که نزدیک ۱ دلار شدی بهت یه تبلیغ ۱۰۰- ینتی نشون می ده و شما با کلی ذوق روش کلیک می کنی و تبلیغ رو هم می بینی و فاتحه … تمام پولی که جمع کردی می پره . چرا ؟ چون مبلغش منهای ۱۰۰ سنت بوده .

 

من شخصا پیشنهاد می کنم که اولا دنبال این شاخه نرید و ثانیا می گم در یک صورت دنبال این شاخه برید . صورتش رو توی پستهای بعدی می گم … کسب درآمد از سایت پرداخت کلیکی خیلی راحته بهتریناشم این سایتهاست.

Save

Save

بازدیدها: ۱۰۶

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

STAO - سیستم تکمیل آموزش آنلاین نور ، برای آموزش سریعتر ، ارزانتر و بهتر

درباره محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم متولد 8 تیر 1363 در گنبد . لیسانس حسابداری و مدارک مختلف کامپیوتری از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم . بیش از 14 ساله که جسته و گریخته در سایت و آفلاین به مردم عزیزمون خدمات می رسونم و الان از حدود سال 93 با فاضلی رایانت در خدمت شما هستم .

ارسال دیدگاه