خوب در ادامه معرفی سایت های درآمد آنلاین به یکی دیگه از سایت های خوب میرسیم . این سایت از ۲۰۱۴ فعاله و یکی دوباری به مدت چند روز بسته شد ولی واقعا فعالیتش معرکه است . بعضی ها میگن کلاهبرداره ولی به من پرداختی داشته و من مشکلی باهاش نداشتم . اسم خودشون رو پرداختی سبز گذاشتن و واقعا همچیشون سبز خوش رنگی داره . درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز

 

پرداخت سبز

PaidVerts

این سایت نسبتا تازه کاره ولی خوب خودش رو تو دل کاربرا جا کرده . با ۴ سال فعالیت تونسته بیش از۳ میلیون کاربر فعال داشته باشه  و طبق ادعای خودشون بیش از ۸ میلیون دلارپرداختی به کاربراش داره . این سایت یه تفاوت هایی با بقیه سایتها داره و اون سیستم امتیازاشونه . مرکز این سایت در اسکاتلند هست.

 

ابتدای ثبت نام

در این سایت در ابتدا باید امتیاز لازم رو بدست بیارین تا بتونین از تبلیغات پولی استفاده کنین . هر روز کمی از امتیازاتون کم میشه و به ازای هر تبلیغی که برای شما ارسال بشه هم کمی از امتیاز تون کم میشه . امتیاز این سایت BAP نام داره . البته ظاهرا خیلی نامردیه ولی خود سایت بهتون همین جوری الکی امتیاز میده نگرانش نباشین . تا زمانی که امتیاز هاتون به ۱۰۰ یا ۲۰۰ نرسیده شما نمیتونین تبلیغ پولی ببینی . پس روزای اول روی تبلیغات امتیازی کلیک کنین .

ارزش هر تبلیغ امتیازی ۱۲ تا ۱۵ Bap هست و به هر ورود روزانه شما ( فقط یکبار در روز ) ۲۵ امتیاز تعلق میگیره . در ضمن براتون تو صفحه دیدن تبلیغات یه لینک ۵۶ امتیازی هم قرا داده شده که فقط با کلیک روی اون ۵۶ امتیاز میگیرین . تا اینجا در روز با دیدن ۸ تبلیغ امتیازی تقریبا ۲۰۰ امتیاز در روز بدست میارین . هر روز بین ۵۰ تا ۱۰۰ Bap از حسابتون کم میشه .

بخوانید   در وردپرس نگارش 4.8 چه تغییراتی صورت گرفته است؟

شاید بگین این که نشد کار ؟!! با این حساب تقریبا بعد از یک هفته من میتونم به در آمد برسم . نه نگران نباشین . هر روزی که حساب امتیاز شما بالای ۱۰۰ Bap باشه شما تبلیغ پولی خواهید داشت . هر چی Bap شما بالاتر بره تبلیغات با ارزش تری هم میبینین.

 

بعد از چند روز

بعد از این که دو سه روزی تبلیغات مجانی دیدین و امتیاز تون به ۲۰۰ و ۳۰۰ و بالاتر رسید تبلیغات یکی یکی دیده میشن . ولی نباید عجله کنین.

 

هزینه تبلیغات

تبلیغات در این سایت برای شما دیدنشون و ندیدنشون هر دو هزینه داره . هزینه هر تبلیغ با توجه به ارزشش از Bap تون کم میکنه. به این صورت که به ازای هر ۰.۰۰۵ سنت یک Bap از امتیازتون کم میشه . درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز مهمترین تفاوتش سیستم امتیازات وفاداریشه .

این هزینه برای برداشت ما از حساب هم هست . یعنی به ازی هر برداشت همین مقدار از امتیازتون کم میشه . این یعنی اگر امتیاز کافی ندارین نمی تونین از این سایت برداشتی داشته باشین .

متوجه شدین که این امتیاز ها در این سایت چقدر مهم هستند ؟

درآمد روزانه

همون طور که گفتم این سایت درآمد ثابتی نداره و بسته به امتیازاتتون بهتون تبلیغ میده . ولی از ۱ سنت تا ۱۰ دلار و بیشتر میتونین توی این سایت درآمد داشته باشین .

خوبی این سایت اینه که راه های کسب درآمدش زیاد و مفرح هستند . مثلا شما میتونین از امتیازاتتون یا از پولتون توی بازی های سایت بازی کنین و کسب درآمد بیشتری داشته باشین . مثلا من با ۲۰ Bap امتیاز توی شیر یا خط چندین بار ۱۰۰ Bap بردم و امتیاز خودم رو بیشتر کردم . یا توی بازی جایز هیاب در تصویری که بیش از ۱۰۰ خانه داره و با هر کلیک ۱ Bap کم میکنه میتونین بیش از ۱۰۰ بپ جایزه بگیرین .

بخوانید   10 نکته مهم و کاربردی در مورد Windows 8

 

Bap بیشتر نیاز دارم

برای داشتن بپ بیشتر بهترین راه تبلیغاته . چطوری ؟ توی سایت میتونین برای سایت یا وب لاگ خودتون یا هر چیز اینترنتی دیگه تبلیغات بگیرین . به ازای هر ۱ دلار سرمایه گذاریو خرید تبلیغات به شما معادل ۱.۳ دلار یعنی ۲۶۰۰ امتیاز میده .

حالا اگر امتیاز بیشتر می خواین میتونین تعداد بیشتری بسته تبلیغاتی بخرین . من کلا ۱ دلار ۳ سال پیش سرمایه گذاشتم و توی سه ۴ ماه ۸ دلار از درآمد اون یک دلار تبلیغات خریدم و ۴.۴۷ دلار هم برداشت کردم. یعنی با یکم کار با ۱ دلار سرمایه گذاری توی ۴ ماه ۱۲ دلار درآمد داشتم.

درآمد آنلاین با سایت های PTC - پرداخت سبز

درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز

 

اگر امتیاز شما از ۱۲۰۰۰ بیشتر بشه وارد لول ۲ میشین که تبلیغات گرون تری رو هم به شما نشون میده .

درآمد آنلاین با سایت های PTC – پرداخت سبز

بازدید: ۹

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

STAO - سیستم تکمیل آموزش آنلاین نور ، برای آموزش سریعتر ، ارزانتر و بهتر

درباره محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم متولد 8 تیر 1363 در گنبد . لیسانس حسابداری و مدارک مختلف کامپیوتری از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم . بیش از 14 ساله که جسته و گریخته در سایت و آفلاین به مردم عزیزمون خدمات می رسونم و الان از حدود سال 93 با فاضلی رایانت در خدمت شما هستم .

ارسال دیدگاه