یکی از سایت های بسیار پر طرفدار سایت اشتراک ویدئو یوتیوب هست که اغلب شما با اون آشنا هستین . در بسیاری از مواقع ما نیاز داریم تا یک فیلم رو از این سایت دانلود کنیم تا در سری های بعدی بتونیم از اون مجددا بدون مصزف اینترنت استفاده کنیم. برای این  کار راه های زیادی وجود داره که قبلا در چند مقاله اونها رو برای شما شرح دادیم .( حذف محدودیت سنی یوتیوبدانلود از یوتیوب ) امروز یه راه جدید رو براتون تهیه کردیم . همه شما برنامه تلگرام رو می شناسید .  دانلود از یوتیوب با تلگرام برنامه جالبیه که مطمئن همه از اون استفاده می کنین.  برای اینکه از یو تیوب دانلود کنین براتون دو تا روبات تلگرامی میخوایم معرفی کنیم :

دانلود از یوتیوب با تلگرام

جستجو در یوتیوب

برای اینکه یه فیلم رو دانلود کنید اول باید اون رو پیدا کنید . برای اینکار برای خودتون توی تلگرام این عبارت رو بفرستین و روی اون کلیک کنین تا وارد صفحه ارتباط با ربات بشین .

@vid

و یا در خود برنامه تلگرام جستجو کنید : YouTube Search

این ربات از شما یک کلمه رو میگیره و لینک فیلم رو براتون می فرسته . فقط کافیه توی کادر چت عبارت مورد نظرتون رو با اسم ربات بفرستین مثلا برای دیدن سگ خوشحال بنویسین : @vid something

 

 

دانلود از یوتیوب

ربات دوم هم لینکی رو که از ربات اول گرفتین براتون بعد از چند تا سوال تبدیل به لینک دانلود فیلم میکنه و میتونین با خیال راحت اون رو دانلود کنین .

برای رسیدن به این ربات در داخل تلگرام سرچ کنین : YouTube Downloader

و یا کلمه زیر  رو برای خودتون بفرستین و روش کلیک کنین :

بخوانید   شبکه کردن دو رایانه با usb

@utubebot

امیدواریم که از این مطلب خوشتون اومده باشه . تا مطالب دیگه …

پیشاپیش ماه رمضان تون هم مبارک باشه …

بازدید: ۱۶۲

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

STAO - سیستم تکمیل آموزش آنلاین نور ، برای آموزش سریعتر ، ارزانتر و بهتر

درباره محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم متولد 8 تیر 1363 در گنبد . لیسانس حسابداری و مدارک مختلف کامپیوتری از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم . بیش از 14 ساله که جسته و گریخته در سایت و آفلاین به مردم عزیزمون خدمات می رسونم و الان از حدود سال 93 با فاضلی رایانت در خدمت شما هستم .

ارسال دیدگاه