خوب تا اینجا تا حدودی تونستین جلوی زامبی های معمولی و کله قندیلی ها رو بگیرین . ولی این بازی براتون سورپرایز زیاد داره . تقریبا هر دو سه مرحله یه اسلحه جدید و یا یک دشمن جدید میده . پس باقی آموزش ها رو با ما همراه باشید . ترفند ۴ Planet Vs Zombies – دور اول روز

PzZ4

کله سطلی ها PVZ

ترفند ۴ Planet Vs Zombies – دور اول روز

حالا دیگه احتمالا تونستین کله قندیلی ها رو هم متوقف کنید . ولی حالا می خواین با کله سطلی ها چیکار کنید . اینا واقعا یه کابوس حسابی هستن . یک ونه به تنهایی میتونه یه ردیفتون رو خالی کنه . برای کشتن اونها تقریبا ۳ برابر زامبی های معمولی زمان نیاز دارین و این خیلی بیشتر از حجم زمینتونه . پس باید دو تا کار کنید . اول جلوش رو با کاشت یک گردو ببندین تا نتونه جلوتر بیاد . دوم اینکه باید تعداد بیشتری لوبیا انداز بکارید و سوم اگر پولتون میرسه و یه لوبیای یخ زده انداز هم می تونید بذارید حتما تو مسیرش ازش استفاده کنید .

برای استفاده از گردو ها همونطور که توی شکل هم گفتم سعی کنید توی خونه ردیف سوم از راست گردو ها رو بگذارید تا هم فاصله کمی با مرز ورود زامبی ها داشته باشه و فرصت بده که اسلحه هاتون شروع به تیر اندازی کنند و هم فضا برای اسفاده از بمب های مختلف بازی داشته باشین که در مراحل جلوتر در اختیارتون قرار میگیره .

Save

بازدید: ۸۷

بخوانید   بازي زيباي Assassin's Creed I

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

STAO - سیستم تکمیل آموزش آنلاین نور ، برای آموزش سریعتر ، ارزانتر و بهتر

درباره محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم متولد 8 تیر 1363 در گنبد . لیسانس حسابداری و مدارک مختلف کامپیوتری از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم . بیش از 14 ساله که جسته و گریخته در سایت و آفلاین به مردم عزیزمون خدمات می رسونم و الان از حدود سال 93 با فاضلی رایانت در خدمت شما هستم .

ارسال دیدگاه