چندتا سایت که بک لینک رایگان برای سایت شما می سازند براتون معرفی میکنم .:

که در یکی از آن ها حتی تا۱۸۰۰  بک لینک می توانید برای سایت خود دریافت کنید.. از نظر گوگل و دیگر موتورهای جستجو هر بک لینک می تواند یک امتیاز برای سایت شما به همراه داشته باشد.

backlinks_services

۱- سایت اول imtalk.org می باشد که شما کافی است تنها به سایت زیر بروید و مراحل ساده ای را پشت سر بگذارید.

http://www.imtalk.org/cmps_index.php?pageid=IMT-Website-Submitter

در کادر اول نام سایت در کادر دوم کلمه کلیدی را بنویسید و عدد مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی گزینه submit کلیک کنید و صبر کنید تا بک لینک های شما ساخته شوند.

۲- سایت دوم http://www.backlinkgenerator.net که بر لینک زیر کلیک کنید و طبق تصویر نام سایت خود را وارد کنید و منتظر باشد تا بک لینک های شما ساخته شوند.
۳ – سایت سوم که شما برای استفاده از آن تنها باید عضو شوید و بعد از عضویت ۱۰۰۰ تا بک لینک دریافت می کنید که بنده ثبت نام کردم و همان موقع ۱۰۰۰ تا بک لینک رایگان دریافت کردم شما هم برید و عضو شوید و از این مزیت استفاده کنید.

http://247backlinks.info

۴- اما سایت چهارم سایت ایرانی freebacklink.ir  که اگر اشتباه نکنم توسط مدیر زحمت کش سایت ۳eo.ir افتتاح شده است. که تنها کافی است به سایت فری بک لینک عضو شوید لینک خود را ثبت کنید

حتمابه هر ۴ سایت بروید و بک لینک های رایگان برای سایت خود دریافت کنید.

Save

Save

بازدیدها: ۹۲

بخوانید   موقعيت بيت المقدس در گوگل مپ

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

STAO - سیستم تکمیل آموزش آنلاین نور ، برای آموزش سریعتر ، ارزانتر و بهتر

درباره محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم متولد 8 تیر 1363 در گنبد . لیسانس حسابداری و مدارک مختلف کامپیوتری از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم . بیش از 14 ساله که جسته و گریخته در سایت و آفلاین به مردم عزیزمون خدمات می رسونم و الان از حدود سال 93 با فاضلی رایانت در خدمت شما هستم .

ارسال دیدگاه