مشکل برق امروزه دیگه همه جایی شده . برای رفع مشکلات تمام مردم که دیگه امروزه به برق کاملا وابسته شدن امیدواریم که زودتر مسئولین عزیزمون فکری اساسی بکنند. ولی تا رفع این مشکلات میتونیم از وب سایت اداره برق منطقه ساعات احتمالی قطع برق رو جویا بشیم . برنامه اعلامی قطعی برق استان گلستان و ساعات خاموشی شهر خودتون ( گنبد – گرگان – مینودشت و … ) رو باید از این سایت دریافت کنین .

 

سایت شرکت توزیع برق استان گلستان

سایت شرکت توزیع برق استان گلستان

بعد از ورود به سایت شرکت توزیع برق استان گلستان  از بالای صفحه روی اولین خبر کلیک کنید و فایل PDF رو دانلود کنین . در پاین صفحات دوم به بعد دنبال گروهی که منطقتون توشه بگردین و در صفحه اول ساعت احتمالی خاموشی اون رو پیدا کنین .

 

با تشکر از شرکت توزیع برق بخاطر این همکاری و اطلاع رسانی ای کاش این برنامه رو  به تفکیک شهر و برای یک هفته برنامه ریزی میکرند تا هر کسی بتونه برنامه ریزی کنه .

 

بازدیدها: ۳۳

بخوانید   رمز موفقيت

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

STAO - سیستم تکمیل آموزش آنلاین نور ، برای آموزش سریعتر ، ارزانتر و بهتر

درباره محمد فاضلی

محمد فاضلی هستم متولد 8 تیر 1363 در گنبد . لیسانس حسابداری و مدارک مختلف کامپیوتری از سازمان فنی حرفه ای کشور دارم . بیش از 14 ساله که جسته و گریخته در سایت و آفلاین به مردم عزیزمون خدمات می رسونم و الان از حدود سال 93 با فاضلی رایانت در خدمت شما هستم .

ارسال دیدگاه