۱۰ آنتی ویروس برتر دنیا در سال ۲۰۱۶ – Top 10 Best Rated Antivirus 2016

سلام دوستان عزیز امروز در مورد بهترین انتی ویروس های جهان بحث میکنیم  ویروس یک برنامه مخرب کامپیوتری است که به رایانه شما منتقل شده توسط برخی از منبع بیرونی ، یک ویروس که در کامپیوتر شما  باز می‌شود و به پوشه ها و فایل های شخصی هارد شما آسیب میرساند. این فضای دیسک  و فایل های شخصی شما را به سرقت میبرند و اطلاعات کارت اعتباری و بانکی شما را همینطور . این ویروس‌ها نیز می توانند از طریق گسترش پرونده‌های شما را به دیگران به اشتراک بگذارید یا همان دزدی اطلاعات شما.
در جهان امروز که اکثریت مردم ایجاد معاملات مالی خود را با استفاده از کامپیوتر و اینترنت انجام میدهند، حمله به یک ویروس می‌تواند بسیار ویرانگر باشد  هکرها می‌توانندحساب بانکی و اطلاعات کارت اعتباری شما را به سرقت ببرند .

برای جلوگیری حمله ویروس های به سیستم چکار باید کرد؟

10 آنتی ویروس برتر دنیا در سال ۲۰۱۶

۱۰ آنتی ویروس برتر دنیا در سال ۲۰۱۶

نگران نباشید ، راه‌های مختلف برای جلوگیری از یک حمله ویروس های به کامپیوتر وجود دارد ، شما باید  احتیاطی های بیشتر نظیر که  کلیک کردن روی لینک های مشکوک و ارتباط با فلش مخرب یا  هارد ،  . اما این یک راه حل دائمی نمیباشد ، راه‌های مختلفی وجود دارد که از طریق آن ویروس می‌تواند به کامپیوتر شما منتقل شود . بهترین راه برای حفظ امنیت و حفاظت از آن در کامپیوتر شما در برابر هر گونه حمله ویروس است  برای این کار نرم افزارهای ضد ویروس روی دستگاه خود باید استفاده کنید.

آنتی ویروس مجموعه ای از برنامه طراحی شده است که به شناسایی، و جلوگیری و حذف هر نوع ویروس و دیگر برنامه های مخرب مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، تروجان ها و کرم ها، و غیره این نرم افزار ضد ویروس حفظ اسکن دستگاه خود را برای نرم افزارهای مخرب است، همچنین از  دستگاه های شما در برابر  تهدیدات احتمالی که در  ارتباط با اینترنت هستید جلوگیری میکنند  همچنین محافظت دستگاه خود را از حمله ویروس در حالی که شما فهرست اینترنت. شرکت را به روز رسانی نرم افزار آنتی ویروس خود را به آنها در برابر هزاران نفر از تروجان جدید هر روز ایجاد کارآمد می باشد.

 

چرا یک آنتی ویروس یک نرم افزار مهم است؟

اگر شما از من بپرسید، داشتن یک ضد ویروس برای کامپیوتر و موبایل شما بسیار مهم است برای امنیت و حفاظت از اطلاعات شما در اینجا برخی از دلایلی که چرا که AntiVirus نرم‌افزار مهم است؟ بحث خواهیم کرد.

 

حفاظت از شبکه

لحظه ای که شما به اینترنت متصل میشود و شروع به مرور کردن ایمیل ها و ساخت های مختلف میکنید، شما به طور خودکار در معرض حملات مختلف نرم افزارهای مخرب و ویروس ها میباشد هزاران نفر از افزودنیها، پلاگین و برنامه هایی که سعی کنید به ادغام با مرورگر وب خود، بدون اجازه شما وجود دارد. اکثریت این نرم افزار جعلی و کلاهبرداری است که تلاش میکنند به شما و سیستم شما اسیب برسانند

آنها حتی ممکن است اطلاعات حساب بانکی و اطلاعات شخصی شما را از طریق اینترنت به سرقت ببرند. این است که چرا شما نیاز به ضد ویروس احتیاج پیدا میکنید،

 

محافظت در برابر بدافزار

نرم افزارهای مخرب مانند تروجان و ویروس به طور کامل می توانید بسته از کامپیوتر خود را در طی یک دوره از زمان است. آنها یکی از بزرگترین تهدیدها برای کامپیوتر شما می باشد، زمانی که آنها با موفقیت به سیستم شما منقل میشوند  و به آلوده کردن فایل های مختلف می پردازند، پوشه ها، دیسک های سخت و رجیستری شما را نابود میکنند، که در نهایت سیستم شما قابل استفاده نمیاشد.

 

حفاظت از داده ها

امروز، بزرگترین نگرانی برای همه کاربران کامپیوتر از سرقت داده ها است. امروز، اکثر ما با استفاده از بانکداری اینترنتی برای انتقال پول است. در دسترس بودن از برنامه های خدمات پرداخت مانند Paytm با، Payu به ساخته اند آن را بسیار آسان را برای ما به شارژ تلفن های ما و خرید محصولات آنلاین. به منظور انجام این فعالیت های ما وارد اطلاعات محرمانه مانند کارت اعتباری یا بدهکاری derails، شماره حساب بانکی ما است.

هکرها، به منظور سرمایه گذاری در این فرصت، نصب نرم افزارهای جاسوسی بر روی کامپیوتر خود را به سرقت اطلاعات بانکی شما، کلمه عبور خود را و غیره؛ آنها حتی می تواند اسناد رسمی شما، شناسه ملی تکثیر و فروش آن در بازار است. گرفتن هویت خود را به سرقت رفته بدترین چیزی است که می تواند رخ دهد. شما هرگز حتی می دانم که آن اتفاق افتاد. نرم افزار آنتی ویروس مطمئن شوید که هیچ یک از این نرم افزارهای جاسوسی از یکپارچه با هر یک از برنامه ها یا مرورگرهای بر روی کامپیوتر خود را می سازد.

 

نرم افزار های ضد ویروس رایگان

بسیاری از مردم این تصور که اگر آنتی ویروس ها به صورت رایگان در دسترس پس چرا باید برای آنهایی که پرداخت رفتن، من می توانم کامپیوتر من با نسخه رایگان از نرم افزار محافظت وجود دارد، چه از آنها متوجه نمی شوند که این نسخه رایگان است محدودیت های خود را.

یک نسخه رایگان از آنتی ویروس تنها محافظت دستگاه های خود را از ویروس ها، آنها حفاظت جامع شما نیاز ارائه نمی دهد. نسخه رایگان می توانید یک ویروس شناسایی، حذف آن و یا جلوگیری از ورود به سیستم خود را یک ویروس است، اما آن می توانید دستگاه خود را از سقوط در معرض ابتلا به نرم افزارهای جاسوسی و دیگر تهدیدات امنیتی جلوگیری نمی کند

با یک نسخه پرداخت می شود شما تمام ویژگی های امنیتی شما تا به حال برای مرور امن و مطمئن نیاز را دریافت کنید. نسخه پرداخت می شود ارائه می دهد ابزار حفاظت از هویت شما، ابزار کنترل والدین، کمک خواهد کرد شما در وب سایت های نامناسب را مسدود و همچنین نظارت بر تاریخچه مرور فرزند شما است.

برخی از ابزار آنتی ویروس همچنین تماس و تعمیر و نگهداری ابزار ارائه دهد. نسخه رایگان این کار از بین بردن یک ویروس اما با یک نسخه پرداخت می شود شما می توانید کامپیوتر خود و یا استفاده در اینترنت فهرست بدون هیچ گونه نگرانی.

و اما انتخاب بهترین آنتی ویروس

همه به شما می گوید برای به دست آوردن نرم افزار آنتی ویروس. آنها شما را بمباران با مزایای استفاده از آنتی ویروس و معایب داشتن آن را در کامپیوتر خود نیست، درست مثل من انجام شده است. اما، چه هیچ کس تا کنون به شما می گوید، که آنتی ویروس برای استفاده و یا چگونه تصمیم می گیرید که آنتی ویروس خوب برای شما است. شما نمی توانید فقط خرید هر آنتی ویروس رایگان و یا پرداخت و فکر می کنم شما امن هستند.

وجود دارد هزاران نفر از نرم افزار آنتی ویروس های موجود در بازار، هر چند همه آنها وعده یک جهان پر از امنیت مجازی، اما نه همه آنها زندگی می کنند تا وعده های آنها ساخته شده است. هیچ چیز بدتر از صرف پول خود را یک آنتی ویروس تحتانی و سپس هک و یا سقوط در معرض ابتلا به حمله ویروس وجود دارد. عوامل مختلف است که شما نیاز به در نظر گرفتن در حالی که انتخاب یک آنتی ویروس وجود دارد.

 

 

بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۶

۱-Bitdefender’s

 

این یکی از ویژگی کیف پول که به خاطر ID خود را ورود، رمز عبور و همچنین اطلاعات بانکی، که شما زمان زیادی را صرفه جویی خواهد شد در حالی که خرید آنلاین.

مثبت

آیا عملکرد سیستم شما مانع نیست
هیچ پاپ آپ مزاحم
حفاظت فیشینگ العاده
CONS

پشتیبانی از مشتری تنها از طریق ایمیل در دسترس است

۲- G DATA Antivirus

G داده است که احتمالا یکی از آنتی ویروس دقیق ترین در بازار است. در آزمایش های انجام شده توسط آزمایشگاه های آنتی ویروس مستقل، G داده شناسایی و مقابله ترین نرم افزارهای مخرب، به طور منظم دریافت ستایش از آزمایشگاه های تست AV و مشتریان برای خدمات بی عیب و نقص آن است. این فایروال دو طرفه، کنترل والدین، حفاظت از بانکداری آنلاین و ویژگی های ضد اسپم. اگر شما به دنبال برای یک آنتی ویروس قابل اعتماد در قیمت مقرون به صرفه G داده آنتی ویروس شما باید برای رفتن است.

مثبت

از آن است که سیستم تشخیص موثر ترین
قیمت قابل قبول
بیسکویت موفقیت در آزمون های انجام شده توسط آزمایشگاه های آزمون AV
بدهید شروع خودکار
CONS

ممکن است سرعت کامپیوتر خود را کمی – ۱۰ آنتی ویروس برتر دنیا در سال ۲۰۱۶

 

۳-F-Secure Antivirus

F-Secure در شاید یکی از آنتی ویروس رو به جلو راست ترین، وجود دارد رابط کاربری بسیار ساده، تقریبا خود به توضیح است. از آنجا که از رابط کاربری ساده خود آن را به سختی اثرات سرعت دستگاه شما است. F-Secure در جلوگیری از هر بدافزارهای شناخته شده و شناسایی و بلوک های جدید نرم افزارهای مخرب و یا تهدیدات قبل از آنها می توانید هر آسیب شود. سرعت اسکن خود را سریع ترین در بازار، در زمان دیگر آنتی ویروس پس از اتمام اسکن اولین بار، F-Secure در دو بار انجام می شود. آن را اسکن و هر ایمیل دریافت می کنید؛ تاکید شده است در فایل پیوست داده شده. F-Secure در هم یک محاکمه آزاد، بنابراین شما می توانید آن را برای مدتی استفاده و سپس تصمیم بگیرید اگر شما می خواهید به آن را خرید یا نه.

مثبت

خدمات امنیت تلفن همراه
امنیت ایمیل
دنباله آزاد
رابط کاربری ساده و آسان
CONS

گزینه های پشتیبانی محدود مشتری

 

۴-Kaspersky Antivirus

 

۵-AVAST Free Antivirus for Windows

 

۶-Panda Security Antivirus Windows

 10 آنتی ویروس برتر دنیا در سال ۲۰۱۶

۷-Trend Micro Titanium Antivirus

 ۱۰ آنتی ویروس برتر دنیا در سال ۲۰۱۶

۸-ZoneAlarm Antivirus

 

۹-eScan Antivirus

 

۱۰-AVG Antivirus

۱۰ آنتی ویروس برتر دنیا در سال ۲۰۱۶

به نقل از رمز نود

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

استاو - سیستم تکمیل آموزش آنلاین برای آموزش سریعتر و بهتر

ارسال دیدگاه