بعد از چند وقت انتظار لیست بهترین فیلم های سال ۲۰۱۶ بیرون اومد اونم از طرف سایت معروف و محبوب IMDB که همه میشناسینش . ۱۰فیلم برتر سال ۲۰۱۶ از دید وب سایت IMDB

10فیلم برتر سال 2016 از دید وب سایت IMDB

۱۰فیلم برتر سال ۲۰۱۶ از دید وب سایت IMDB

فیلم Suicide Squad بهترین فیلم سال از لحاظ فروش و نظر منتقدان نبود. این فیلم نتوانست با Captain America: Civil War و Deadpool در این زمینه رقابت کند و متاسفانه برای DC هم یک پروژه ی نه چندان عالی به نظر می رسید. Suicide Squad باکس آفیس جهانی ۷۴۵ میلیون دلاری را به خود اختصاص داد و با این کار طرفداران را برای ساخت نسخه ی بعدی آن امیدوار کرد. کارگردان فیلم دیوید آیر قرار است با اقتباس از این فیلم، فیلم Gotham City Sirens را با حضور مارگات رابی در نقش هارلی کوئین و کاراکتر هایی چون Catwoman و Poison Ivy بسازد. علاوه بر فیلم Gotham City Sirens، قرار است یک فیلم انفرادی نیز از ویل اسمیت در نقش Deadshot ساخته شود.

10فیلم برتر سال 2016 از دید وب سایت IMDB

۱۰فیلم برتر سال ۲۰۱۶ از دید وب سایت IMDB

با تمام خبرهای منفی که در مورد Suicide Squad وجود دارد، اما DC و Warner Bros زحمات زیادی برای این فیلم کشیدند. ولی جدیدا یک خبر خوب توسط IMDB برای فیلم  اعلام شد. طبق این خبر فیلم Suicide Squad محبوب ترین فیلم سال ۲۰۱۶ در وب سایت IMDB می باشد. این رده بندی بر اساس میزان بازدید و جستجو در سایت IMDB می باشد. جای تعجب نیست که ده فیلم برتر این لیست همه فیلم های پرفروش هستند و پنج تای آنها نیز جزو فیلم های ابرقهرمانی می باشند.

لیست کامل ۱۰ فیلم برتر وب سایت IMDB:

۱ – فیلم Suicide Squad

۲ – فیلم Captain America: Civil War

۳ – فیلم Batman v Superman: Dawn Of Justice

۴ – فیلم Deadpool

۵ – فیلم X-Men: Apocalypse

۶ – فیلم The Jungle Book

۷ – فیلم The Magnificent Seven

۸ – فیلم Ghostbusters

۹ – فیلم Warcraft

۱۰ – فیلم The Legend Of Tarzan

Save

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

استاو - سیستم تکمیل آموزش آنلاین برای آموزش سریعتر و بهتر

ارسال دیدگاه