راه های مفیدی برای نگهداری از play station2 : سلام دوستان اینجا یه سری راه هایی رو میگم که بیشتر از این کنسول به یاد ماندنی مراقبت کنید.این هم راه های مفید برای نگهداری از  :play station2

راه های مفیدی برای نگهداری از play station2

راه های مفیدی برای نگهداری از play station2

راه های مفیدی برای نگهداری از play station2

۱_ کنسول شما در مقابل ضربه حساس میباشد و باید سعی کنید به آن ضربه ای وارد نشود.
برای پرهیز از این مورد, دستگاهتون رو هنگام بازی یا مواقع دیگه روی بلندی(مثلا روی تلویزیون-طاقچه-میز تلویزیون و نظایر این ها) جایی که در اثر تکان خوردن احتمال سقوط وجود داشته باشد را قرار ندهید.

۲_ کنسول خود را هیچ گاه در مسیر رفت و آمد قرار ندهید ( جایی که احتمال پا خوردن و لگد شدن وجود داشته باشد ).

۳_ اگر کنسول شما یک cd یا dvd را به هردلیل اجرا نکرد و نتوانست آنرا بخواند سعی نکنید با زدن ضربه به دستگاه مشکل خود را حل کنید.

۴_کنسول شما و مخصوصا لنز آن در مقابل گرد و خاک و ذرات معلق در هوا آسیب پذیر میباشد و باید کنسول خود را در معرض باد و جریان آزاد هوای بیرون قرار ندهید.

۵_ اگر از کنسول خود برای مدت طولانی استفاده نمیکنیدحتما آنرا در جعبه ی در بسته خود قرار دهید تا کمتر گرد و خاک بگیرد یا آنرا درون کیف مخصوصش قرار دهید. کنسول خود را حتی المکان در محفظه ای که کمتر گرد و خاک میگیرد قرار دهید .

۶_ هیچ گاه سعی نکنید لنز دستگاه خود را با دستمال کاغذی تمیز کنید.

۷_ سعی کنید هنگام بازی کردن یا مواقع دیگر از قرار دادن پارچ آب و نوشابه و لیوان آب و کلا مایعات در کنار یا روی کنسول جدا خودداری کنید چون بارها دیده شده که افرادی کنسول های خود را که در اثر ریختن مایعات مانند نوشابه و آب و ….. روی آن دچار خرابی شده اند و نزد تعمیر کار آورده ایند.

۸_ cd و dvd های خود را به خوبی نگه دارید و حتی المکان آن ها را در قاب های مخصوص خودشان قرار دهید تا خش نیفتند زیرا cd و dvd های های خش دار به لنز دستگاه صدمات زیادی وارد میکند. cd و dvd های خود را همیشه تمیز نگه دارید و cd , dvd های آلوده به مواد چسبنده را در دستگاه قرار ندهید.

۹_ یکی دیگر از موارد آسیب پذیری کنسول های بازی , سیم های دسته آن میباشد که در اثر نگهداری غلط از آن , سیم ها زود از داخل دچار پارگی میشوند. برای اینکه سیم دسته دچار این ضایعه نشود , برای جمع کردن دسته , هیچگاه سیم دسته را به دور دسته نپیچانید و سعی کنید طوری سیم را جمع کنید تا کمتر تا شود .

۱۰_ اگر به مسافرت میروید و میخواهید کنسول خود را با خود ببرید حتما آنرا با جعبه ی مخصوص خود یا کیف مخصوصش حمل کنید تا صدمه نبیند.

۱۱_در کنسول های بازی شیار ها و سوراخ هایی برای جریان هوا گذاشته شده که باعث خنک شدن آی سی های دستگاه هنگام کار میشود . پس هیچگاه سعی نکنید با پیچاندن دستگاه در سلفون یا چیزهای دیگر که باعث کند شدن جریان هوا میشوند این شیار ها را مسدود کنید.

خوب دوستان این یه سری نکات بود تا از کنسول خودتون(این آخر عمری) مراقبت و استفاده ی بیشتری رو کنید . امیدوارم که بتونید همه ی این نکات رو رعایت کنید.  راه های مفیدی برای نگهداری از play station2 رو خوندین ؟ ازش راضی بودین ؟ نظراتتون رو با ما در میان بگذارید

به نقل از psx2

Save

Save

Save

Save

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

استاو - سیستم تکمیل آموزش آنلاین برای آموزش سریعتر و بهتر

ارسال دیدگاه