برای خیلی از ما پیش اومده که توی یک صفحه عکسی یا فلشی یا مطلبی هست که میخوایم اونو داشته باشیم ولی امکان ذخیره اون وجود ندارد . معمولا صاحبان سایت ها دوست ندارند هر کسی بتونه به راحتی به فایل های اونها دسترسی پیدا کنه . ترفند امروز بیشتر روی عکس و فایل فلش تمرکز میکنه . پس این آموزش رو با ما همراه باشید . ذخیره اقلام غیر قابل ذخیره در FireFox

ذخیره اقلام غیر قابل ذخیره در FireFoxبرای اجازه ندادن به کاربر برای ذخیره عکس ها راه های زیادی وجود داره که یکی از اونها استفاده از کد های جاواست . برای اینکه اجازه اینکار رو برای خودتون دوباره بدست بیارین راه های زیادی توی فایر فاکس وجود داره . مثل غیر فعال کردن جاوا که من به شخصه پیشنهاد نمیکنم . چون با وجود اینکه مشکل عدم کلیک راست رو براتون حل میکنه ولی خیلی چیزای دیگه رو هم غیر فعال می کنه . البته می تونید کاری کنید که فقط کد غیر فعال کردن کلیک راست غیر فعال بشه ولی به دردسرش نمی ارزه . میخوایم امروز یه راه جدید رو با هم یاد بگیریم .

اول از همه از نوار منوی بالا tool و بعد Page Info را انتخاب کنید .

آموزش تصویری

آموزش تصویری

در پنجره باز شده گزینه Media را برگزیده و از کادر شماره ۱ اقلام در صفحه را می توانید انتخاب کنید . مورد انتخاب شده در کادر ۲ نمایش داده می شود و زدن دکمه ۳ (Save As …) فایل مورد نظر شما در مکان مورد نظر ذخیره می شود .

ذخیره اقلام غیر قابل ذخیره در FireFox

ذخیره اقلام غیر قابل ذخیره در FireFox

امیدوارم که ازش استفاده کرده و لذت ببرید . تا آموزش های بعدی… ذخیره اقلام غیر قابل ذخیره در FireFox

Save

عضو کانال تلگرام ما شوید : @rayanety

به وب سایت های دیگر ما هم سر بزنید :

نجو - خدمات گسترده کامپیوتری و اینترنتی و تهیه سفارشات مختلف شما

استاو - سیستم تکمیل آموزش آنلاین برای آموزش سریعتر و بهتر

ارسال دیدگاه